خرید فرش 500 شانه

فرش 500 شانه اکسیر ؛
دوام بالا قیمت مناسب

فرش ماشینی 500 شانه با کیفیت ، جز محصولاتی است که در عین مناسب بودن قیمت، کیفیت مطلوبی نیز دارد.

فرش 500 شانه اکسیر با نخ کتان بافته می شود که نشان دهنده مرغوبیت بالای آن است. این فرش تنوع رنگ بالایی دارد و الیاف آن به گونه ای است که جذابیت بالایی به منزل شما هدیه می‌دهد.

فرش 500 شانه را عده ای به عنوان ارزان ترین فرش ماشینی می دانند. اما این فرش را نباید به عنوان یک فرش ارزان محسوب کرد. این فرش باارزش ترین فرش ماشینی با قیمت ارزان می باشد و خریداران همواره از کیفیت آن رضایت دارند.

امروزه با توجه به افزایش قیمت فرش های 1200 شانه، 1000 شانه و … استفاده از این فرش بسیار بیشتر از گذشته شده است.

خرید فرش 500 شانه در اکسیر ، همراه با پرو رایگان فرش صورت می گیرد!

مجموعه فرش وینتیج اکسیر هالی
مجموعه فرش وینتیج 500شانه

کیفیت

کیفیت فرش 500 شانه نسبت به قیمت آن بسیار عالی است. اگر می خواهید فرش باکیفیت ماشینی داشته باشید یکی از انتخاب‌های مناسب و اقتصادی فرش 500 شانه اکسیر است. ما به شما کیفیت را ارزان می فروشیم.

خرید

شرکت فرش اکسیر انواع شیوه‌های خرید فرش 500 شانه را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به نمایشگاه فرش سروش پایتخت یا از طریق همین وبسایت محصول موردنظر خود را سفارش دهید.

قیمت

قیمت فرش 500 اکسیر کاشان با توجه به کیفیت و الیافی که در بافت آن استفاده شده است، بسیار مناسب است. این قیمت مناسب یکی دیگر از دلایل توجه مشتریان به محصولات جذاب فرش اکسیر است.

فرش 500 شانه وینتیج را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت از مراکز فروش فرش اکسیر خریداری نمایید.
زیباترین طرح های فرش 500 شانه اکسیر کاشان

در صورت داشتن سوالات یا ابهاماتی در رابطه با خرید فرش 700 شانه می‌توانید پاسخ پرسش خود را از این بخش دریافت نمایید.

فرش 500 شانه یعنی در هر ۱ متر عرض فرش، 000 ریشه یا گره رنگ بافته شده است.

به دلیل اینکه ارتفاع خاب در این فرش‌ها بالاتر است در مقایسه با فرش‌های 1000 و 1200 شانه نرم تر هستند و می‌توانند به عنوان یک کفپوش راحت مورد استفاده قرار بگیرد و به همین دلیل برای اتاق خواب و اتاق کودکان مناسب است. با توجه به تعداد گره ها و زمان صرف شده برای تولید قیمت مناسب فرش 500 شانه دیگر مزیت نسبت به فرش‌های 1000 و 1200 است.

شرکت اکسیر فرش 500 شانه خود را در حال حاضر تنها در مجموعه فرش وینتیج با حالت پتینه و کهنه نما تولید می‌کند. در مراحل تولید این فرش از تکنیک های خاصی استفاده می‌شود تا حس کهنه نمایی به بیننده منتقل شده و او احساس کند با یک فرش قدیمی روبه رو است.

جنس نخ مورد استفاده در فرش 500 شانه اکسیر از کتان بوده و بالاترین کیفیت را دارد. این فرش با داشتن کیفیتی بالا همزمان قیمت مناسبی دارد. ضمنا شرکت اکسیر انواع فرش 500 شانه را به قیمت کارخانه به مشتریان خود عرضه می‌کند.

بررسی فرش قم و ویژگی های آن | شرکت فرش اکسیر
خرید فرش ۱۲۰۰ شانه
مجموعه شمسه فرش اکسیر
خرید فرش ۱۰۰۰ شانه
Call Now Buttonتماس با اکسیر
× مشاوره رایگان