نمایش 1–12 از 302 نتیجه

نمایش 9 24 36
مرتب سازی بر اساس
  • مرتب‌سازی پیش‌فرض
  • مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت
  • مرتب‌سازی بر اساس امتیاز
  • مرتب‌سازی بر اساس آخرین
  • مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین
  • مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

  فرش مداد رنگی کد d26c

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش مدرن طوسی کد V47

  امتیاز 0 از 5
  3,900,000 تومان24,600,000 تومان

  فرش مدرن کرم کد ۱۵۳

  امتیاز 0 از 5
  3,900,000 تومان23,800,000 تومان

  فرش مدرن کرم کد ۱۶۸

  امتیاز 0 از 5
  3,900,000 تومان23,800,000 تومان

  فرش مراکشی کد P5067

  امتیاز 0 از 5
  2,875,000 تومان17,500,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M03lr

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M14lr

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M15s

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش وینتیج کد P5069

  امتیاز 0 از 5
  2,875,000 تومان17,500,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M06r

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M02gr

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  فرش هیستوریا کد M03d

  امتیاز 0 از 5
  4,100,000 تومان28,200,000 تومان

  خانه شما بوم نقاشی شماست. فضاهای داخلی خانه را،  چه به سبک مدرن و چه به سبک کلاسیک طراحی کنید؛ نمایانگر ذائقه هنری و سلیقه شماست.
  فرش مدرن، در طراحی مدرن و به روز خانه، ویلا و دفتر کار نقش اساسی ایفا می کند. از همین رو تولید فرش فانتزی مدرن بسیار در دنیا و به خصوص ایران که قطب تولید فرش است، بسیار رونق گرفته است.

  فرش مدرن یا فرش فانتزی به چه فرشی می گویند؟

  در طراحی فرش مدرن از خطوط و نقوش هندسی با رویکرد های مینیمالیستی استفاده شده است. طرح‌های آبستره و انتزاعی نیز یکی از نشانه‌های یک فرش فانتزی مدرن است.
  فرش فانتزی بر استفاده از رنگ‌های جذاب و گرم متکی است و رنگ های مانند نارنجی، قرمز، سبز و … در آن ها بسیار استفاده می شود.
  تنوع در رنگ‌بندی و طراحی فرش های مدرن به گونه ای است که در تمام فضاهای خانه مانند پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب قابل استفاده هستند. شما می توانید با خیال راحت آن ها را در هرجایی که دلتان می‌خواهد استفاده کنید.

  فرش فانتزی مدرن اکسیر در فروشگاه مرکزی فرش اکسیر

  انواع فرش فانتزی

  فرش رنگی

  فرش های رنگی، یکی از جدیدترین انواع فرش های مدرن است. با توجه به استقبال  طراحان دکوراسیون به استفاده از رنگ های جسور و متنوع در طراحی‌های داخلی، فرش اکسیر اقدام به تولید فرش رنگی مدرن کرده است.
  در فرش فانتزی رنگی، از طرح‌های مدرن به همراه رنگ‌های زنده و مد روز استفاده می شود.
  فرش اکسیر دو مجموعه مدرن رنگی به نام مجموعه فرش مداد رنگی و مجموعه فرش کهنه نما هیستوریا دارد.

  فرش مراکشی

  اگر بخواهیم از فرش‌های مدرن ترند روز صحبت کنیم، فرش مراکشی یکی از پرطرفدار ترین آن ها است.
  فرش مراکشی یا ‌Berber rug یکی از ظریف ترین و شیک ترین انواع فرش در جهان است. فرش مدرن مراکشی اغلب در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب با دکورهای زیبای بوهمی، اسکاندیناوی استفاده می شود.

  فرش وینتیج

  با رواج دکوراسیون های مدرن و استفاده از وسایل وینتیج، فرش وینتیج نیز جای خود را در میان فرش های فانتزی باز کرده است. طراحی فرش مدرن وینتیج، با الهام از وسایل قدیمی و آنتیک است.  
  فرش وینتیج، در طرح ها و رنگ های متنوعی مانند طرح‌های آبستره، هندسی، کلاسیک کهنه نما و … تولید می‌شود.
  فرش اکسیر یکی از پیشگامان تولید فرش مدرن وینتیج است که می توانید تنوع بی نظیر‌ آن را اینجا مشاهده کنید.

  فرش سه بعدی

  فرش‌های سه بعدی (3d carpet) از اولین طراحی‌های فرش فانتزی بودند. طرح و نقشه فرش فانتزی سه بعدی بیشتر تصاویر رئال هستند و کمتر از نقش و نگار‌های مرسوم در فرش از ان ها استفاده شده است.
  همین طراحی و بافت سبب خطای دید بیننده و سه بعدی به نظر رسیدن فرش می شود.

  فرش شگی

  فرش شگی یکی از معروف‌ترین فرش های فانتزی مدرن است. حدود یک دهه پیش این فرش به دلیل الیاف و پرز بلندی که داشت بسیار در میان جوانان محبوب بود.
  فرش شگی با طرح های ساده و رنگبندی های متفاوت، مناسب اتاق خواب جوانان و شوروم ها است.

  فرش تکه دوزی

  فرش های تکه دوزی یا کلاژ (patchwork) بسیار در میان فرش های دستباف رواج داشت. هنرمندان فرش ماشینی با الهام از فرش های دستباف، اقدام به تولید فرش مدرن ماشینی تکه دوزی کرده‌اند.
  این فرش‌‌ها از تکه‌های مختلف فرش‌های ماشینی با طراحی سنتی هستند که جداگانه بافته می شوند. سپس توسط ماشین به یک دیگر دوخته و در نهایت آسترکشی چرم می شوند.

  گبه

  دیگر نوع فرش فانتزی، فرش های گبه هستند. فرش فانتزی گبه طرح‌های فرش دستباف قشقایی قدیمی همراه با پرزهای بلند را دارند. الیاف فرش گبه عموما پشم هستند و در قدیم نقش زیرانداز را ایفا می کردند.

  فرش فانتزی مونوکروم

  طراحی فرش فانتزی مونوکروم و یا معاصر (Contemporary Rug) مربوط به یک دوره خاص نیست. هم در زمان فرش های کلاسیک و هم در دوران امروز بسیار مورد توجه است.
   فرش‌ فانتزی مدرن مونوکروم معمولاً بافت‌های منحصربه‌فردی را به نمایش می‌گذارند تا عمق یک اتاق را نشان دهند.

   مانند دیگر انواع فرش مدرن، فرش مونوکروم نیز دارای یک رویکرد مینیمالیستی است که از الگوهای شلوغ استفاده نمی کند، و معمولاً در طراحی آن ها از رنگ های خنثی و نود (Nude colors) استفاده می کنند تا اتاق بزرگ تر به نظر برسد.
  دو مجموعه فرش مدرن طوسی و مجموعه فرش مدرن کرم، از محبوب ترین فرش های مدرن مونوکروم هستند. فرش فانتزی طوسی که یکی از رنگ های محبوب فرش های مدرن هست نیز در همین دسته بندی قرار دارد.

  ویژگی فرش مدرن

  آیا می دانید چه سبک فرش مدرنی برای منزلتان تهیه کنید؟ فرش های فانتزی با ویژگی‌های مختلفی تولید می شوند. برای این که بتوانید بهترین انتخاب را در خرید فرش مدرن خود داشته باشید، ما در این جا یک راهنمایی کوتاه و مختصر برای شما آورده ایم:

  جنس الیاف

  هنگام خرید فرش مدرن، یکی از موارد مهمی که باید به ان توجه کنید و درباره آن بدانید الیاف به کار رفته در بافت فرش است. برای مثال فرش های مدرن فرش اکسیر از الیاف طبیعی و آنتی باکتریال بامبو، الیاف درجه یک اکرولیک و پلی استر تولید می شوند.
  هر سه این الیاف از بهترین نخ‌های مورد استفاده در تولید فرش هستند که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند و شما می توانید بر اساس سلیقه و نیازتان یکی از ان ها را انتخاب کنید.

  طرح و نقشه

  طرح و نقشه متفاوت و خاص فرش مدرن، تحولی در تولید فرش ماشینی ایجاد کرده است. فرش های مدرن اکسیر، توسط طراحان هنرمند فرش، با دانش هنر روز و نیم نگاهی به طراحی اصیل فرش، طراحی شده اند.

  فرش فانتزی قرمز با الهام از فرش اصیل ایرانی

  شانه و تراکم

  یکی از المان هایی که یک فرش را با دیگری متفاوت می‌کند، تفاوت در شانه و تراکم یک فرش است.
  در فرش ‌فانتزی مدرن با شانه و تراکم بالاتر نقوش با جزئیات بیشتری نمایان هستند، بنابراین اگر تمایل به خرید یک فرش با جزئیات فراوان دارید پیشنهاد ما خرید یک فرش فانتزی ۱۲۰۰ شانه است.
  اما اگر فرش دلخواه‌تان ساده است و نقش و نگار خاصی ندارد، خرید فرش فانتزی وینتیج ۵۰۰ شانه انتخاب مناسبی است.

  قیمت فرش فانتزی

  همیشه یکی از عوامل تعیین کننده که ما یک کالایی را خریدار کنیم یا نه، قیمت آن کالا بوده است. خرید فرش مدرن نیز از این قاعده مستثنی نیست.
  در تعیین قیمت فرش فانتزی عوامل بسیاری موثر هستند، که ما در اینجا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می کنیم:

   ما در این‌جا بازه قیمت فرش مدرن اکسیر را برای شما آورده‌ایم:

  قیمت فرش فانتزی ۱۲ متری اکسیر: از ۱۷،۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۸،۲۰۰،۰۰۰ تومان

  قیمت فرش فانتزی ۹ متری اکسیر: از ۱۳،۴۵۰،۰۰۰ تومان تا ۲۱،۶۲۵،۰۰۰ تومان

  قیمت فرش فانتزی ۶ متری اکسیر: از ۹،۹۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۴،۱۰۰،۰۰۰ تومان

  قیمت فرش فانتزی ۴ متری اکسیر: ۶،۴۰۰،۰۰۰ تومان تا ۹،۴۰۰،۰۰۰ تومان

  برای اطلاع بیشتر از قیمت‌ها می توانید به صفحه محصول مورد نظرتان مراجعه کنید.

  جنس الیاف

  از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فرش مدرن، باید به جنس الیاف به کار رفته در آن اشاره کنیم. الیافی مانند پلی استر، اکریلیک، پشم، ابریشم، بامبو، ویسکوز و … که این روزها در بافت فرش ماشینی مدرن کاربرد دارند.
  در میان این نخ‌ها، الیاف پلی استر نسب به بامبو و ابریشم قیمت کمتری دارند.

  شانه و تراکم

  شانه و تراکم در ریزبافتی و ظرافت یک فرش نقش اصلی را ایفا می‌کنند. هر چه یک فرش فانتزی مدرن شانه و تراکم بیشتری داشته باشد. قیمت آن نیز به تبع بالاتر است.
  فرش اکسیر، فرش های فانتزی خود را به صورت ۵۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه تولید می کند که در آن قیمت فرش فانتزی مدرن ۵۰۰ شانه نسبت به فرش مدرن ۱۲۰۰ شانه ارزان‌ تر است.

  ریزبافتی فرش مدرن ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰

  خرید اینترنتی فرش فانتزی

  فرش اکسیر برای راحتی علاقمندان فرش فانتزی، با راه اندازی وبسایت فرش اکسیر، امکان خرید اینترنتی فرش مدرن را برای شما فراهم کرده است  تا از هرکجای ایران که هستید به راحتی بتوانید فرش مدرن دلخواه تان را بخرید و در منزلتان تحویل بگیرید.
  همچنین برای این که بتوانید راحت‌تر به صورت غیر حضوری خرید فرش مدرن خود را انجام دهید، می توانید از خدمات پرو مجازی فرش رایگان اکسیر نیز استفاده کنید.
  ضمن اینکه برای خرید حضوری فرش در تهران نیز، می توانید به یکی از دو شعب ما مراجعه کنید.

  شعبه مرکزی: تهران- انتهای یادگار امام جنوب- خیابان سبحانی- فرش پایتخت

  شعبه ایران مال: تهران- انتهای همت غرب- ایرانمال- طبقه G0

  برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۸۸۹۷ تماس بگیرید یا در واتس اپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

  ارسال به سراسر کشور

  شما می‌توانید برای خرید فرش مدرن در هر نقطه‌ای از ایران فرش مورد نظر خود را بدون هیچ دغدغه‌ای و به سهولت به ما سفارش دهید. مجموعه فرش اکسیر با امکان ارسال به سراسر کشور خرید را برای همگان آسان کرده است.

  تحویل سریع

  با توجه به موقعیت مکانی شما، در کوتاه‌ترین زمان سفارش مورد نظرتان را می‌توانید تحویل بگیرید. شما حداکثر قبل از 7 روز فرش موردنظر خود را دریافت می‌کنید.

  پرو مجازی رایگان

  شما می توانید فرش دلخواه تان را قبل از خرید در منزلتان ببینید و با خیال راحت و اطمینان فرش خود را بخرید.

  سوالات متداول شما در خصوص فرش مدرن اکسیر

  فرش مدرن اکسیر با داشتن بیش از 500 طرح مختلف یکی از بیشترین نوع ها در خصوص فرش های فانتزی داراست. تنوع رنگی فرش فانتزی مدرن اکسیر، از رنگ طوسی، کرم، طلایی گرفته تا رنگ های جسورتر مانند فرش سبز، صورتی، آبی، نارنجی و …. است.

  کارخانه فرش اکسیر، با استفاده از بهترین دستگاه‌های تولید انواع فرش مدرن و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با کیفیتی بالا را برای رفاه حال مشتریان خود تولید می‌کند.فرش های مدرن اکسیر با شانه و تراکم مختلف از 500 شانه تا 1200 شانه تولید می شود که مناسب تمام سلیقه ها است.

  قیمت فرش فانتزی به طور کلی به موارد مختلفی از جمله میزان شانه و تراکم فرش و جنس الیاف بستگی دارد. فرش اکسیر با داشتن تنوع فراوان در محصولات خود، فرش مدرن با قیمت مناسب برای تمام اقشار جامعه را داراست.