نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36
مرتب سازی بر اساس
  • مرتب‌سازی پیش‌فرض
  • مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت
  • مرتب‌سازی بر اساس امتیاز
  • مرتب‌سازی بر اساس آخرین
  • مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین
  • مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

  فرش یاسی

  رنگ یاسی  که برای اولین بار در قرن 18 مورد استفاده قرار گرفت، ریشه های عمیقی دارد. نام گذاری رنگ یاسی برگرفته از گل کوچک و ظریفی به همین نام است. در طی قرن‌ها، این رنگ افراد بسیاری  را مجذوب خود کرده و اکنون به عنوان یک رنگ منحصر به فرد شناخته می شود.

  گل lilac
  گل یاس بنفش

  امروزه از رنگ یاسی به طور گسترده در صنعت مد و طراحی داخلی استفاده می شود، از ژاکت‌های یاسی ، کوسن‌ها، مبل گرفته تا فرش یاسی.
  رنگ یاسی همه جا ظاهر می‌شود تا راهی برای زیباتر و درخشان کردن خانه‌ها و کمد لباس‌هایمان داشته باشد.

  فرش هیستوریا کد M05l

  بنابراین با توجه به علایق و سلایق افراد، فرش اکسیر در زمره فرش مدرن خود، فرش های یاسی متنوع و جذاب تولید کرده است،که در ادامه با یکدیگر مشاهده می کنیم.

  فرش یاسی در دکوراسیون

   فرش یاسی یک رنگ غیر معمول و دست کم گرفته شده است در حالی که مملو از معنی و نماد است. وقتی صحبت از رنگ آمیزی خانه به میان می آید، انتخاب بسیاری از ما فرش لاکی، فرش طوسی و یا فرش کرم است ، و فرش یاسی اغلب فراموش می شود یا برای اتاق خواب بچه ها در نظر گرفته می شود. اما اگر انتخاب این رنگ در هرجایی به روش درست انجام شود، می تواند کارساز باشد و  شما با خرید یک فرش یاسی می توانید احساس آرامش و نشاط را به خانه تان بیاورید.

  فرش یاسی کهنه نما
  فرش هیستوریا کد M02l

    رنگ یاسی نماد امید و  خوش بینی است. و شما می توانید با خرید فرش یاسی سرزندگی و شادابی را مهمان پاهایتان کنیدفرش یاسی را می توانید با سایه های کم رنگ نارنجی، آبی روشن و سبز روشن ترکیب کنید تا یک پالت رنگی نرم و در عین حال قدرتمند ایجاد کنید.