خرید فرش 6 متری

فرش 6 متری ؛ انتخابی برای هر مکان

فرش 6 متری یکی از ابعاد رایج و استاندارد در بازار فرش و کف پوش است. کارشناسان فرش 6 متری را کوچکترین اندازه از ابعاد استاندارد فرش می‌دانند و فرش‌هایی با اندازه کوچکتر را در دسته بندی قالیچه‌ها ، کناره یا پادری طبقه بندی می‌کنند.

فرش شش متری در سال های اخیر از پرفروش‌ترین ابعاد فرش بوده است. سهولت جابجایی و همچنین مقیاس پذیری مناسب آن برای فضاهای کوچک این فرش را به انتخابی محبوب برای خریداران فرش تبدیل نموده است.

در گذشته فرش 12 متری بخش عمده مشتریان بازار فرش را به خود اختصاص داده بود، اما در سال‌های اخیر با کم شدن مساحت منازل، فرش شش متری کاربرد بیشتری پیدا کرده است.

خرید فرش 6 متری در اکسیر ، همراه با پرو رایگان فرش صورت می گیرد!

خرید فرش 6 متری | فرش اکسیر
فرش 6 متری کاشان
شرکت فرش اکسیر کاشان انواع فرش 6 متری با طرح‌های مدرن، باستان، ابریشم، شمسه، کهنه نما و گلدن ادیشن را توسط دستگاه‌های پیشرفته تولید و در بازار فرش ایران و جهان توزیع می‌کند. فرش‌های شش متری شرکت اکسیر دارای بالاترین تنوع طرح و رنگ می‌باشد و نیاز و سلیقه هر مخاطبی را پاسخ می‌دهد.

شانه و تراکم

شانه و تراکم فرش های شش متری اکسیر دارای تنوع بالایی است. این شرکت فرش‌های 500 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه را با تراکم 2550، 3000 و 3600 با کیفیت بالا تولید می‌کند.

قیمت

قیمت فرش 6 متری با توجه به ابعاد مشخص آن بیشتر به شانه و تراکم و جنس الیاف مورد استفاده در آن بستگی دارد. در شرایط یکسان قیمت فرش شش متری تقریبا نصف فرش 12 متری می‌باشد.

خرید

خرید فرش 6 متری چالشی است که شرکت اکسیر به درستی به آن پاسخ می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به نمایشگاه فرش سروش پایتخت یا از طریق همین وبسایت محصول موردنظر خود را سفارش دهید.

فرش 6 متری کاشان را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت از مراکز فروش فرش اکسیر خریداری نمایید.
زیباترین طرح های فرش 6 متری اکسیر کاشان

در صورت داشتن سوالات یا ابهاماتی در رابطه با خرید فرش 6 متری می‌توانید پاسخ پرسش خود را از این بخش دریافت نمایید.

فرش شش متری در حالت معمولی دارای طولی حدود 3 متر و عرض تقریبی 2 می‌باشد. فرشی که ابعاد آن تا حدود زیادی با این ابعاد تفاوت داشته باشد را نمی‌فرشی استاندارد نامید. 

ابعاد کوچکتر فرش 6 متری نسبت به فرش‌های 9 و 12 متری نشان‌دهنده وزن کمتر و قابلیت جایجایی آسانتر آن است. همچنین متناسب با فضاهای منازل فعلی که نسبت به گذشته کوچکتر و محدودتر شده است، استفاده از فرش 6 متری می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.

فرش 6 متری از ابعاد استاندارد فرش است و تمامی مجموعه فرش‌های شرکت اکسیر در ابعاد 6 متری تولید می‌شوند. شما می‎‌توانید فرش 6 متری با طرح وینتیج ، شمسه ، گلدن ادیشن ، مدرن ، باستان و ابریشم را از مراکز فروش شرکت اکسیر خریداری نمایید.

فرش 6 متری را می‌توان در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار داد. در منازل استفاده از فرش 6 متری در اتاق خواب‌ها بسیار رایج است. برای فضاهای بزرگتر نیز می‌توان از چند تخته فرش 6 متری در کنار هم استفاده کرد. به طور مثال اگر شما قصد داشته باشید یک فضای 12 متری را فرش کنید، می‌توانید به جای خرید یک فرش 12 متری دو فرش 6 متری خریداری نمایید.

مجموعه فرش های وینتیج | شرکت فرش اکسیر هالی
خرید فرش ۵۰۰ شانه
مجموعه شمسه فرش اکسیر
خرید فرش ۱۰۰۰ شانه
فرش باستان کد 1044| شرکت فرش اکسیر هالی
خرید فرش ۱۲۰۰ شانه
Call Now Buttonتماس با اکسیر
× مشاوره رایگان