فرصت‌های شغلی

Be our colleague
مراحل بافت فرش ماشینی اکسیر

فرش اکسیر را بشناسید

قالی یا فرش ایرانی از دیرباز معروف و مورد استفاده بوده است و تاریخی ۲۵۰۰ ساله دارد. امروزه بازار فرش ایرانی در کشورهایی نظیر آمریکا، آلمان، امارات و … رونق فراوانی دارد. این امر باعث شده تا فرش به عنوان یک کالای مهم صادراتی در ایران مطرح باشد.

شرکت فرش اکسیر با ۱۳ سال سابقه موفق در تولید و عرضه فرش در ایران و جهان نقش مهمی در معرفی فرش ایرانی داشته است. تولید فرش نفیس با کمک تکنولوژی روز دنیا و پرداخت آن توسط هنرمندان ایرانی این برند را به نامی معتبر تبدیل کرده است. 

در حال حاضر تولیدات اصلی ما عبارتند از :

برترین در طراحی فرش

در سال های اخیر اکسیر به روند پیشرفت خود ادامه داده است و اینک برای گسترش گروه خود نیاز به همکاری شما عزیزان دارد. در صورتی که در هر کدام از گروه‌های شغلی زیر مهارت کافی داشته باشید، ما آماده همکاری با شما خواهیم بود.

icons

طراح فرش

طراح فرش باید هنرمندی خلاق باشد. اگر در زمینه طراحی فرش رزومه مناسبی دارید و به دنبال کار در یک شرکت معتبر هستید، به ما بپیوندید. شما می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

icons

کارشناس فروش

کارشناس فروش فردی است که وظیفه معرفی محصول را به مشتریان بالقوه دارد. یک فروشنده موفق باعث افزایش فروش و سودآوری شرکت می‌شود. در صورت تمایل به همکاری با پرکردن فرم زیر به ما اعلام کنید.

icons

دستیار حسابدار

اگر اهل حساب و کتاب هستید و تحصیلات متناسب با این رشته دارید، می‌توانید همکار ما باشید. ما نیاز به فردی دقیق و منظم داریم تا به حسابدار ما کمک کند. با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

    Call Now Buttonتماس با اکسیر
    × مشاوره رایگان