خرید فرش 700 شانه با تراکم 2550

فرش 700 شانه اکسیر ؛
دوام بالا قیمت مناسب

فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت ، از آن دسته از محصولات است که اگر آن  را از عرض نگاه کنیم باید در هر متر از عرض دارای 700 گره باشد. به این گونه از فرش ها که در هر متر از عرض دارای 700 گره هستند، فرش 700 شانه گفته می شود .

الیافی که در بافت فرش 700 شانه اکسیر مورد استفاده قرار می‌گیرد، از بهترین الیاف و نخ‌ های موجود است. از جمله نخ اکریلیک هیت ست شده که پرز نمی‌دهد و حساسیت هم ایجاد نمی‌کند.

همچنین عمر آنها نیز طولانی است. جنس پودهایی که در بافت فرش 700 شانه به کار رفته از پنبه است. بنابراین از آنجا که نخ و الیاف استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند، شاهد فرشی نرم و لطیف خواهید بود.

قیمت فرش های 700 شانه در قیاس با فرش های 1000 و 1200 شانه بسیار مناسب است.

خرید فرش 700 شانه در اکسیر ، همراه با پرو رایگان فرش صورت می گیرد!

مجموعه فرش وینتیج اکسیر هالی
مجموعه فرش وینتیج 700شانه

کیفیت

کیفیت فرش 700 شانه اکسیر کاشان در میان رقبای خود بی نظیر است و کارشناسان فرش آن را قابل مقایسه با فرش‌های دستباف می‌دانند. کیفیت بالای این فرش آن را از سایر فرش‌های ماشینی متمایز می‌کند.

خرید

شرکت فرش اکسیر انواع شیوه‌های خرید فرش 700 شانه را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به نمایشگاه فرش سروش پایتخت یا از طریق همین وبسایت محصول موردنظر خود را سفارش دهید.

قیمت

قیمت فرش 700 اکسیر کاشان با توجه به کیفیت و الیافی که در بافت آن استفاده شده است، بسیار مناسب است. این قیمت مناسب یکی دیگر از دلایل توجه مشتریان به محصولات جذاب فرش اکسیر است.

فرش 700 شانه کاشان را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت از مراکز فروش فرش اکسیر خریداری نمایید.
زیباترین طرح های فرش 700 شانه اکسیر کاشان

در صورت داشتن سوالات یا ابهاماتی در رابطه با خرید فرش 700 شانه می‌توانید پاسخ پرسش خود را از این بخش دریافت نمایید.

فرش 700 شانه یعنی در هر ۱ متر عرض فرش، 700 ریشه یا گره رنگ بافته شده است. تراکم 2550 نیز یعنی در هر ۱ متر طول فرش، 2550 ریشه یا گره رنگ بافته شده است. 

به دلیل اینکه ارتفاع خاب در این فرش‌ها بالاتر است در مقایسه با فرش‌های 1000 و 1200 شانه نرم تر هستند و می‌توانند به عنوان یک کفپوش راحت مورد استفاده قرار بگیرد و به همین دلیل برای اتاق خواب و اتاق کودکان مناسب است. با توجه به تعداد گره ها و زمان صرف شده برای تولید قیمت مناسب فرش 700 شانه دیگر مزیت نسبت به فرش‌های 1000 و 1200 است.

شرکت اکسیر فرش 700 شانه خود را در حال حاضر تنها در مجموعه فرش وینتیج با حالت پتینه و کهنه نما تولید می‌کند. در مراحل تولید این فرش از تکنیک های خاصی استفاده می‌شود تا حس کهنه نمایی به بیننده منتقل شده و او احساس کند با یک فرش قدیمی روبه رو است.

جنس نخ مورد استفاده در فرش 700 شانه اکسیر طبیعی بوده و بالاترین کیفیت را دارد. شرکت اکسیر در تولید این فرش از الیاف طبیعی مانند بامبو، اکریلیک و ابریشم استفاده می‌کند. ضمنا این فرش‌ها با بهترین دستگاه‌های بافت فرش ماشینی تولید می‌گردد. همچنین فرش‌های ابریشم 1200 شانه شرکت اکسیر پس از بافت، یک مرحله توسط هنرمندان فرش دستباف با ظرافت بالایی پرداخت می‌شوند و جز نفیس‌ترین فرش‌های ایرانی محسوب می‌شوند. ضمنا شرکت اکسیر انواع فرش 700 شانه را به قیمت کارخانه به مشتریان خود عرضه می‌کند.

بررسی فرش قم و ویژگی های آن | شرکت فرش اکسیر
خرید فرش ۱۲۰۰ شانه
مجموعه شمسه فرش اکسیر
خرید فرش ۱۰۰۰ شانه
Call Now Buttonتماس با اکسیر
× مشاوره رایگان